Stok narciarski w Rybnie

czynna: NIECZYNNE
Temperatura
°C
Wyciągi Nieczynne
Pokrywa cm
Warunki Złe

O stoku Rybno

Zapraszamy do naszej Rodzinnej Stacji Narciarskiej położonej w województwie podlaskim, w uroczym zakątku wsi Rybno znajdującym się w odległości 10 km od Łomży, 65 km od Białegostoku i 138 km od WARSZAWY, w której oferujemy doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa.

To tu naturalne warunki i specyficzny mikroklimat powoduje, że śnieg utrzymuje się aż do późnej wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora.

Rybno to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina. Znajdziecie tutaj Państwo bezpieczne, doskonale utrzymane, sztucznie naśnieżone, oświetlone i ratrakowane trasy narciarskie o łącznej długości 1500 m oraz różnicy wzniesień 42 m.  Wszystkie trasy są oznaczone kolorem niebieskim, co oznacza, że są one łatwe i sprzyjają narciarstwu rodzinnemu.


W bieżącym roku uruchomiliśmy dla Państwa SZEŚĆ wyciągów narciarskich niskiego prowadzenia liny, w tym dwa wyciągi talerzykowe, wyposażone w profesjonalny system elektronicznego dostępu (karnety punktowe) firmy SKIDATA.
Oferujemy również  bogato wyposażoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, w której wykonacie Państwo również  ski-serwis.


Kolejny atutem  są  doświadczeni, wykwalifikowani    instruktorzy  nauki jazdy na nartach i snowboardzie, którzy zapewnią chętnym maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pierwszych godzin jazdy na nartach, oraz  pozwolą  Państwu  odkryć tajniki tego pięknego sportu i doskonalić  umiejętności.
 
Zapraszamy na bezpłatny obszerny parking.  
Do stacji narciarskiej można dojechać również autobusem miejskim z Łomży - linia nr 4. 
 
Przy budynku z kasami znajdziecie Państwo przestronny namiot z kominkiem i punktem gastronomicznym, serwującym gorące posiłki oraz napoje.
 
Dodatkowym atutem stoku są przepiękne widoki na dolinę Narwi .
          Zapraszamy.
Kontakt

Stacja Narciarska Rybno
18-400 Łomża
Rybno 16 gmina Łomża
Tel: 608 526 676