Temperatura
°C
Wyciągi Nieczynne
Pokrywa cm
Warunki Złe

KONIEC sezonu narciarskiego 2017/2018

Dziękujemy za pobyt na naszej stacji w bieżącym sezonie zimowym. Zapraszamy za rok.

Zapraszamy do naszej  rodzinnej  Stacji Narciarskiej położonej w województwie podlaskim, w uroczym zakątku wsi Rybno znajdującym się w odległości 10 km od Łomży, 65 km od Białegostoku i 140 km od Warszawy, w której oferujemy doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa od roku 2007.

To tu naturalne warunki i specyficzny mikroklimat powoduje, że śnieg utrzymuje sie aż do późnej wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora.

Rybno to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina. Znajdziecie tutaj Państwo bezpieczne, doskonale utrzymane, sztuczne naśnieżone, oświetlone i ratrakowane trasy narciarskie o łącznej długości 2300 m oraz różnicy wzniesień 55 m. Trasy są łatwe i sprzyjają narciarstwu rodzinnemu.

W bieżącym roku do Państwa dyspozycji są TRZY wyciągi narciarskie talerzykowe, wyposażone w profesjonalny system elektronicznego dostępu (zbliżeniowe karnety punktowe).

Oferujemy również bogato wyposażoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego w której wykonacie Państwo ski-serwis.

Kolejnym atutem są  współpracujący z nami doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy na nartach i snowboardzie, którzy zapewniają chętnym maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pierwszych godzin jazdy na nartach, oraz pozwolą Państwu odkryć tajniki tego pięknego sportu i doskonalić swoje umiejętności.

Zapraszamy na bezpłatny obszerny parking.

Do stacji narciarskiej można dojechać również autobusem miejskim z Łomży - linia nr 4.

Znajdziecie tu Państwo również punkty gastronomiczne serwujące gorące posiłki i napoje oraz przestronny namiot z kominkiem.

Dodatkowym atutem stoku są przepiękne  widoki na dolinę Narwi.

Zapraszamy.
Kontakt

Stacja Narciarska Rybno
18-400 Łomża
Rybno 16 gmina Łomża
Tel: 608 526 676